De N072-0616TBBIG45-H10 is een TFT-LCD-module met een rond scherm van 0,72 inch diagonaal en een resolutie van 60*160 pixels. Dit ronde LCD-scherm maakt gebruik van een SPI-paneel, dat de volgende voordelen biedt: een hoger contrast, een volledig zwarte achtergrond wanneer het scherm of een pixel is uitgeschakeld, bredere kijkhoeken van 80° links / 80° rechts / 80° boven / 80° onder (typisch), een contrastverhouding van 1500:1 (typische waarde), een helderheid van 350 cd/m² (typische waarde) en een ontspiegelend glazen oppervlak.
De module is voorzien van een ingebouwde GC9D01 driver-IC die SPI-interfaces ondersteunt. De voedingsspanning van het LCD-scherm ligt tussen 2,5V en 3,3V, met een typische waarde van 2,8V. De displaymodule is geschikt voor compacte apparaten, wearables, domotica, witgoed, videosystemen, medische instrumenten, enz. De module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +60℃ en opgeslagen worden bij temperaturen van -30℃ tot +80℃.
| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Bwillekeurige naam | WISEVISION |
| Size | 0,72inch |
| Pixels | 60×160 punten |
| Kijkrichting | Allesweergave |
| Actief gebied (A).A) | 6.41*17.09mm |
| Paneelgrootte | 8,52 (H) x 21,695 (V) x 1,47 (D) mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | |
| Helderheid | 350 (Min) cd/m² |
| Interface | SPI |
| Pincode | 10 |
| Stuur-IC | GC9D01 |
| Type achtergrondverlichting | 1 WITTE LED |
| Spanning | 2.5~3,3 V |
| Gewicht | 1.1 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
Breed scala aan beeldschermen: inclusief monochroom OLED, TFT en CTP;
Display-oplossingen: inclusief matrijsfabricage, aangepaste FPC, achtergrondverlichting en formaat; technische ondersteuning en design-in.
Een diepgaand en volledig begrip van de uiteindelijke toepassingen;
Kosten- en prestatievoordeelanalyse van verschillende schermtypen;
Uitleg geven aan klanten en samenwerken om de meest geschikte displaytechnologie te bepalen;
We werken aan continue verbeteringen op het gebied van procestechnologieën, productkwaliteit, kostenbesparing, levertijden, enzovoort.
V: 1. Kan ik een proefbestelling plaatsen?
A: Ja, we accepteren graag proefbestellingen om de kwaliteit te testen en te controleren.
Vraag 2: Wat is de levertijd voor een monster?
A: Een standaardmonster heeft 1-3 dagen nodig, een op maat gemaakt monster 15-20 dagen.
Vraag 3: Heeft u een minimale bestelhoeveelheid (MOQ)?
A: Onze minimale bestelhoeveelheid is 1 stuk.
V: 4. Hoe lang is de garantie?
A: 12 maanden.
V: 5. Welke koeriersdienst gebruikt u doorgaans om de monsters te verzenden?
A: We verzenden monsters meestal via DHL, UPS, FedEx of SF. De levertijd bedraagt doorgaans 5-7 dagen.
Vraag 6: Wat is uw acceptabele betalingstermijn?
A: Onze gebruikelijke betalingsvoorwaarde is bankoverschrijving (T/T). Andere voorwaarden zijn bespreekbaar.