| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 2,00 inch |
| Pixels | 240×320 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 30,6 × 40,82 mm |
| Paneelgrootte | 34,6 × 47,8 × 2,05 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 262K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | SPI / MCU/RGB |
| Pincode | 22 |
| Stuur-IC | ST7789 |
| Type achtergrondverlichting | 3 CHIP-WHITE LED |
| Spanning | 2,4~3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De N200-2432KHWIG07-C22 is een 2-inch IPS TFT-LCD-scherm met een resolutie van 240x320 pixels. Het ondersteunt diverse interfaces zoals SPI, MCU en RGB, wat flexibiliteit biedt voor naadloze integratie in elk project. De helderheid van het scherm van 350 cd/m² zorgt voor heldere, levendige beelden, zelfs bij fel licht. De monitor maakt gebruik van de geavanceerde ST7789 driver-IC voor een soepele en efficiënte werking.
De N200-2432KHWIG07-C22 maakt gebruik van breedbeeld IPS-technologie (In-Plane Switching). Het kijkbereik is 80° links, 80° rechts, 80° boven en 80° onder. De contrastverhouding bedraagt 1500:1 en de beeldverhouding 3:4 (typische waarde). De voedingsspanning voor analoge signalen ligt tussen 2,4V en 3,3V (typische waarde is 2,8V). Het IPS-paneel biedt een breed kijkbereik, heldere kleuren en hoogwaardige, verzadigde en natuurlijke beelden. Deze TFT-LCD-module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃ en de opslagtemperatuur ligt tussen -30℃ en +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. heeft zijn hoofdkantoor in Shenzhen en bedient al 15 jaar klanten met zijn sterke R&D-capaciteiten. We streven ernaar om klanten wereldwijd hoogwaardige beeldschermen en technische diensten te leveren. Onze producten, zoals de N200-2432KHWIG07-C22, staan bekend om hun betrouwbaarheid, stabiliteit en efficiëntie.