| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 0,87 inch |
| Pixels | 50 x 120 stippen |
| Kijkrichting | ALLE RECENSIES |
| Actief gebied (AA) | 8,49 x 20,37 mm |
| Paneelgrootte | 10,8 x 25,38 x 2,13 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | 4-lijns SPI |
| Pincode | 13 |
| Stuur-IC | GC9D01 |
| Type achtergrondverlichting | 1 witte LED |
| Spanning | 2,5~3,3 V |
| Gewicht | 1.1 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De N087-0512KTBIG41-H13 is een 0,87-inch IPS TFT-LCD-scherm met een resolutie van 50x120 pixels. Het ondersteunt diverse interfaces zoals SPI, wat flexibiliteit biedt voor naadloze integratie in elk project. De helderheid van het scherm van 350 cd/m² zorgt voor heldere, levendige beelden, zelfs bij fel licht. De monitor maakt gebruik van de geavanceerde GC9D01 driver-IC voor soepele en efficiënte prestaties.
De N087-0512KTBIG41-H13 maakt gebruik van breedbeeld IPS-technologie (In-Plane Switching). Het kijkbereik is 70° links, 70° rechts, 70° boven en 70° onder. De contrastverhouding bedraagt 1000:1 en de beeldverhouding 3:4 (typische waarde). De voedingsspanning voor analoge signalen ligt tussen 2,5V en 3,3V (typische waarde is 2,8V). Het IPS-paneel biedt een breed kijkbereik, heldere kleuren en hoogwaardige, verzadigde en natuurlijke beelden. Deze TFT-LCD-module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +60℃ en de opslagtemperatuur ligt tussen -30℃ en +80℃.