| Weergavetype | OLED |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 0,66 inch |
| Pixels | 64x48 punten |
| Weergavemodus | Passieve matrix |
| Actief gebied (AA) | 13,42 × 10,06 mm |
| Paneelgrootte | 16,42 × 16,9 × 1,25 mm |
| Kleur | Monochroom (wit) |
| Helderheid | 80 (min) cd/m² |
| Rijmethode | Interne bevoorrading |
| Interface | Parallel/ I²C / 4-draads SPI |
| Plicht | 1/48 |
| Pincode | 28 |
| Stuur-IC | SSD1315 |
| Spanning | 1,65-3,5 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ~ +85 °C |
| Bewaartemperatuur | -40 ~ +85°C |
De N066-6448TSWPG03-H28 module is een COG OLED-display voor consumenten, met een diagonaal van 0,66 inch en een resolutie van 64x48 pixels. Deze OLED-module is voorzien van een SSD1315 IC en ondersteunt parallelle/I²C/4-draads SPI-interfaces. De voedingsspanning voor de logica is 2,8 V (VDD) en de voedingsspanning voor het display is 7,5 V (VCC). De stroomsterkte bij een 50% checkerboard-weergave is 7,25 V (voor witte kleur), met een duty cycle van 1/48. De N066-6448TSWPG03-H28 module ondersteunt zowel interne laadpompvoeding als externe VCC-voeding.
De module is geschikt voor wearables, draagbare apparaten, enz. Hij kan worden gebruikt bij temperaturen van –40℃ tot +85℃; de opslagtemperatuur ligt tussen -40℃ en +85℃.
1. Dun – Geen achtergrondverlichting nodig, zelflichtgevend;
2. Brede kijkhoek: Vrije graden;
3. Hoge helderheid: 430 cd/m²;
4. Hoge contrastverhouding (donkere ruimte): 2000:1;
5. Hoge reactiesnelheid (<2 μS);
6. Breed bedrijfstemperatuurbereik;
7. Lager energieverbruik.