| Weergavetype | OLED |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 3,12 inch |
| Pixels | 256×64 punten |
| Weergavemodus | Passieve matrix |
| Actief gebied (AA) | 76,78 × 19,18 mm |
| Paneelgrootte | 88×27,8×2,0 mm |
| Kleur | Wit/Blauw/Geel |
| Helderheid | 60 (min) cd/m² |
| Rijmethode | Externe levering |
| Interface | Parallelle/4-draads SPI |
| Plicht | 1/64 |
| Pincode | 30 |
| Stuur-IC | SSD1322UR1(COF) |
| Spanning | 1,65-3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ~ +85 °C |
| Bewaartemperatuur | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 is een 3,12 inch grafisch OLED-scherm met een resolutie van 256 x 64 pixels.
Deze OLED-displaymodule heeft een buitenmaat van 88×27,8×2,0 mm en een AA-formaat van 76,78×19,18 mm;
Deze module is voorzien van een SSD1322UR1(COF) controller-IC; hij ondersteunt parallelle, 4-lijns SPI- en I²C-interfaces; de voedingsspanning voor de logica is 2,5 V (typische waarde), met een duty cycle van 1/64.
X312-5664ASWDF01-C30 is een OLED-display met een COF-structuur. Deze OLED-module is geschikt voor medische toepassingen, bedieningspanelen, zelfscankassa's, ticketautomaten, parkeermeters, enz.
De OLED-module kan functioneren bij temperaturen van -40℃ tot +85℃; de opslagtemperatuur ligt tussen -40℃ en +85℃.
Met de X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED-module en de geavanceerde functies ervan kunnen klanten genieten van een superieure kijkervaring.
De compatibiliteit met de SSD1322 driver-IC garandeert optimale functionaliteit en prestaties.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. biedt u geavanceerde displayoplossingen om uw producten te verbeteren en de gebruikerservaring te optimaliseren.
Vertrouw op ons voor al uw behoeften op het gebied van OLED-modules en laat onze expertise uw succes bepalen.
1. Dun – Geen achtergrondverlichting nodig, zelflichtgevend;
2. Brede kijkhoek: Vrije graden;
3. Hoge helderheid: 80 cd/m²;
4. Hoge contrastverhouding (donkere ruimte): 2000:1;
5. Hoge reactiesnelheid (<2 μS);
6. Breed bedrijfstemperatuurbereik;
7. Lager energieverbruik.