| Weergavetype | OLED |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 2,89 inch |
| Pixels | 167×42 punten |
| Weergavemodus | Passieve matrix |
| Actief gebied (AA) | 71,446 × 13,98 mm |
| Paneelgrootte | 75,44 × 24,4 × 2,03 mm |
| Kleur | Wit |
| Helderheid | 80 (min) cd/m² |
| Rijmethode | Externe levering |
| Interface | 8-bits 68XX/80XX parallelle, 4-draads SPI |
| Plicht | 1/42 |
| Pincode | 24 |
| Stuur-IC | SSD1322 |
| Spanning | 1,65-3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ~ +85 °C |
| Bewaartemperatuur | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 is een 2,89 inch COG Graphic OLED-scherm met een resolutie van 167×42 pixels.
Deze OLED-displaymodule heeft een buitenafmeting van 75,44 × 24,4 × 2,03 mm en een AA-formaat van 71,446 × 13,98 mm. De module is voorzien van een SSD1322-controller-IC en ondersteunt parallelle, 4-lijns SPI- en I²C-interfaces. De voedingsspanning voor de logica bedraagt 3,0 V (typische waarde) met een duty cycle van 1/42.
N289-6742ASWAG01-C24 is een OLED-display met een COG-structuur. Deze OLED-module is geschikt voor slimme huisapplicaties, draagbare instrumenten, intelligente technologieapparaten, de automobielindustrie, instrumentatie, medische instrumenten, enz.
De OLED-module kan functioneren bij temperaturen van -40℃ tot +85℃; de opslagtemperatuur ligt tussen -40℃ en +85℃.
Al met al is het N289-6742ASWAG01-C24 OLED-paneel een baanbrekende innovatie die de kijkervaring naar een geheel nieuw niveau tilt.
Dankzij het compacte formaat, de hoge resolutie en de uitzonderlijke helderheid is dit OLED-paneel ideaal voor diverse toepassingen, zoals smartphones, tablets, digitale camera's en meer.
Dankzij het slanke profiel en de geavanceerde connectiviteitsopties is het ideaal voor ontwerpers en fabrikanten die stijlvolle en innovatieve apparaten willen creëren.
Verbeter uw beelden en breng uw content tot leven met het N289-6742ASWAG01-C24 OLED-paneel.
1. Dun – Geen achtergrondverlichting nodig, zelflichtgevend;
2. Brede kijkhoek: Vrije graden;
3. Hoge helderheid: 90 cd/m²;
4. Hoge contrastverhouding (donkere ruimte): 2000:1;
5. Hoge reactiesnelheid (<2 μS);
6. Breed bedrijfstemperatuurbereik;
7. Lager energieverbruik.