| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 7,0 inch |
| Pixels | 800×480 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 153,84 × 85,632 mm |
| Paneelgrootte | 164,90 × 100 × 3,5 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 16,7 M |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | Parallelle 8-bits RGB |
| Pincode | 15 |
| Stuur-IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Type achtergrondverlichting | 27 CHIP-WHITE LED |
| Spanning | 3,0~3,6 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De B070TN333C-27A is een krachtige 7-inch TFT-LCD-module met WVGA-resolutie (800×480 pixels). Dit industriële scherm combineert uitstekende beeldkwaliteit met geavanceerde capacitieve touchtechnologie en levert superieure prestaties voor embedded toepassingen.
Technische specificaties: