| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 1,46 inch |
| Pixels | 80×160 punten |
| Kijkrichting | ALLE beoordelingen |
| Actief gebied (AA) | 16,18 × 32,35 mm |
| Paneelgrootte | 18,08 × 36,52 × 2,1 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65 K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | 4-lijns SPI |
| Pincode | 13 |
| Stuur-IC | GC9107 |
| Type achtergrondverlichting | 3 witte LED's |
| Spanning | -0,3~4,6 V |
| Gewicht | 1.1 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De N146-0816KTBPG41-H13 is een 1,46-inch IPS TFT-LCD-module met een resolutie van 80x160 pixels. Dankzij de IPS-technologie (In-Plane Switching) met brede kijkhoek biedt deze module een consistente beeldkwaliteit over een kijkhoek van 80 graden (links/rechts/boven/onder), met heldere, verzadigde en natuurlijke kleuren.
Dit scherm ondersteunt meerdere interfaces (SPI, MCU, RGB) voor flexibele integratie. Met een hoge helderheid van 350 cd/m² garandeert het uitstekende zichtbaarheid, zelfs bij fel omgevingslicht. De prestaties worden aangestuurd door de geavanceerde **GC9107 driver-IC**, die een soepele en efficiënte werking garandeert.
Belangrijkste specificaties:
Contrastverhouding: 800:1
Beeldverhouding: 3:4 (gebruikelijk)
Analoge voedingsspanning: -0,3V tot 4,6V (2,8V typisch)
Bedrijfstemperatuur: -20°C tot +70°C
Bewaartemperatuur: -30°C tot +80°C