| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 1,47 inch |
| Pixels | 172×320 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 17,65 x 32,83 mm |
| Paneelgrootte | 19,75 x 36,86 x 1,56 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65 K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | QSP/MCU |
| Pincode | 8 |
| Stuur-IC | GC9307 |
| Type achtergrondverlichting | 3 witte LED's |
| Spanning | -0,3~4,6 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De N147-1732THWIG49-C08 is een 1,47-inch IPS TFT-LCD-module met een hoge resolutie van 172x320 pixels. Dankzij de IPS-technologie (In-Plane Switching) met brede kijkhoek levert deze module consistente, hoogwaardige beelden met heldere, verzadigde en natuurlijke kleuren over een kijkhoek van 80 graden (links/rechts/boven/onder).
Dit scherm ondersteunt meerdere interfaces, waaronder SPI, voor flexibele systeemintegratie. De hoge helderheid van 350 cd/m² zorgt voor uitstekende zichtbaarheid, zelfs bij fel omgevingslicht. De prestaties worden aangestuurd door de geavanceerde GC9307 driver-IC, wat een soepele en efficiënte werking mogelijk maakt.
Belangrijkste specificaties:
Contrastverhouding: 1500:1
Beeldverhouding: 3:4 (gebruikelijk)
Analoge voedingsspanning: -0,3V tot 4,6V (2,8V typisch)
Bedrijfstemperatuur: -20°C tot +70°C
Bewaartemperatuur: -30°C tot +80°C