| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 3,95 inch |
| Pixels | 480×480 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 36,72 × 48,96 mm |
| Paneelgrootte | 40,44 × 57 × 2 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 262K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | SPI / MCU/RGB |
| Pincode | 15 |
| Stuur-IC | ST7701S |
| Type achtergrondverlichting | 8 chip-witte LED's |
| Spanning | 2,5~3,3 V |
| Gewicht | 1,2 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De TFT040B039 is een vierkant IPS TFT-LCD-scherm van 3,95 inch met 480 x 480 pixels.
De module ondersteunt een RGB-interface en maakt gebruik van een IPS-paneel met een brede kijkhoek van 80° links/80° rechts/boven/onder (typische waarde), een contrastverhouding van 1000:1 (typische waarde), een helderheid van 350 cd/m² (typische waarde), een helder glazen paneel en een beeldverhouding van 1:1.
De TFT040B039-module is voorzien van een ST7701S-controller-IC en het voedingsspanningsbereik van de interface ligt tussen 2,5V en 3,3V, met een typische waarde van 2,8V.
Het TFT040B039-model heeft een bedrijfstemperatuurbereik van -20 ℃ tot +70 ℃; het opslagtemperatuurbereik is -30 ℃ tot +80 ℃.
Het is uitermate geschikt voor toepassingen zoals medische instrumenten, draagbare apparaten en beveiligingssystemen.