| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 10,1 inch |
| Pixels | 1024×600 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 222,72 × 125,28 mm |
| Paneelgrootte | 235 × 143 × 3,5 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 16,7 M |
| Helderheid | 250 (min) cd/m² |
| Interface | Parallelle 8-bits RGB |
| Pincode | 15 |
| Stuur-IC | Nog te bepalen |
| Type achtergrondverlichting | WITTE LED |
| Spanning | 3,0~3,6 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De B101N535C-27A is een 10,1 inch TFT-LCD-displaymodule met een resolutie van 1024 x 600 pixels. Dit displaypaneel heeft moduleafmetingen van 235 × 143 × 3,5 mm en een AA-formaat van 222,72 × 125,28 mm. De weergavemodus is normaal wit en de interface is RGB. Het display heeft 12 maanden garantie en is direct leverbaar. Het display kan worden gebruikt in diverse toepassingen, zoals autonavigatiesystemen, draagbare mediaspelers, industriële besturingssystemen, enzovoort. Deze TFT-module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃; de opslagtemperatuur ligt tussen -30℃ en +80℃.
Het B101N535C-27A 10,1" TFT LCD-scherm ondersteunt CTP-technologie (Capacitive Touch Panel), wat zorgt voor een intuïtievere en responsievere gebruikersinterface in vergelijking met resistieve touchscreens. De capacitieve touchscreen-technologie is gebaseerd op het principe van het detecteren van veranderingen in de capaciteit op het oppervlak van het aanraakpaneel.
Het aanraakpaneel bestaat uit een transparante, geleidende laag bovenop het beeldscherm en een controller-IC die de veranderingen in de capaciteit detecteert die door aanraking worden veroorzaakt. Dit zorgt voor een nauwkeurigere en preciezere respons en een langere levensduur dan resistieve aanraakschermen.