| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 1,28 inch |
| Pixels | 240×240 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 32,4 × 32,4 mm |
| Paneelgrootte | 35,6 × 38,1 × 1,6 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Pincode | 12 |
| Stuur-IC | GC9A01 |
| Type achtergrondverlichting | 1 chip-witte LED |
| Spanning | 2,5~3,3 V |
| Gewicht | 1,2 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 is een rond IPS TFT-LCD-scherm met een diameter van 1,28 inch en een resolutie van 240x240 pixels.
Dit ronde TFT-scherm bestaat uit een IPS TFT-LCD-paneel met een GC9A01-driver-IC dat via een SPI-interface kan communiceren.
De N128-2424THWIG04-H12 maakt gebruik van een IPS-paneel (In-plane Switching), dat als voordeel heeft een hoger contrast, een echt zwarte achtergrond wanneer het scherm of de pixels zijn uitgeschakeld en een bredere kijkhoek van 85° links / 85° rechts / 85° boven / 85° onder (typisch), een contrastverhouding van 1100:1 (typische waarde) en een helderheid van 350 cd/m².
De voedingsspanning van een LCM ligt tussen 2,5V en 3,3V, met een typische waarde van 2,8V.
De displaymodule is geschikt voor compacte apparaten, wearables, domotica-producten, huishoudelijke apparaten, videosystemen, enz.
Het apparaat kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃ en opslagtemperaturen van -30℃ tot +80℃.