| Weergavetype | OLED |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 2,89 inch |
| Pixels | 167×42 punten |
| Weergavemodus | Passieve matrix |
| Actief gebied (AA) | 71,446 × 13,98 mm |
| Paneelgrootte | 75,44 × 24,4 × 2,03 mm |
| Kleur | Wit |
| Helderheid | 80 (min) cd/m² |
| Rijmethode | Externe levering |
| Interface | 8-bits 68XX/80XX parallelle, 4-draads SPI |
| Plicht | 1/42 |
| Pincode | 24 |
| Stuur-IC | SSD1322 |
| Spanning | 1,65-3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ~ +85 °C |
| Bewaartemperatuur | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 is een 2,89 inch COG Graphic OLED-scherm met een resolutie van 167×42 pixels.
Deze OLED-displaymodule heeft een buitenafmeting van 75,44 × 24,4 × 2,03 mm en een AA-formaat van 71,446 × 13,98 mm. De module is voorzien van een SSD1322-controller-IC en ondersteunt parallelle, 4-lijns SPI- en I²C-interfaces. De voedingsspanning voor de logica bedraagt 3,0 V (typische waarde) met een duty cycle van 1/42.
N289-6742ASWAG01-C24 is een OLED-display met een COG-structuur. Deze OLED-module is geschikt voor slimme huisapplicaties, draagbare instrumenten, intelligente technologieapparaten, de automobielindustrie, instrumentatie, medische instrumenten, enz.
De OLED-module kan functioneren bij temperaturen van -40℃ tot +85℃; de opslagtemperatuur ligt tussen -40℃ en +85℃.
Al met al is het N289-6742ASWAG01-C24 OLED-paneel een baanbrekende innovatie die de kijkervaring naar een geheel nieuw niveau tilt.
Dankzij het compacte formaat, de hoge resolutie en de uitzonderlijke helderheid is dit OLED-paneel ideaal voor diverse toepassingen, zoals smartphones, tablets, digitale camera's en meer.
Verbeter uw beelden en breng uw content tot leven met het N289-6742ASWAG01-C24 OLED-paneel.
1. Dun – Geen achtergrondverlichting nodig, zelflichtgevend;
2. Brede kijkhoek: Vrije graden;
3. Hoge helderheid: 90 cd/m²;
4. Hoge contrastverhouding (donkere ruimte): 2000:1;
5. Hoge reactiesnelheid (<2 μS);
6. Breed bedrijfstemperatuurbereik;
7. Lager energieverbruik.