| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 1,08 inch |
| Pixels | 128×220 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 13,82 × 23,76 mm |
| Paneelgrootte | 16,12 × 29,76 × 1,52 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65K |
| Helderheid | 300 (min) cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Pincode | 13 |
| Stuur-IC | GC9A01 |
| Type achtergrondverlichting | 1 chip-witte LED |
| Spanning | 2,5~3,3 V |
| Gewicht | 1,2 g |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De N108-1222TBBIG15-H13 is een compacte 1,08-inch IPS breedbeeld TFT-LCD-displaymodule. Dit kleine TFT-LCD-paneel heeft een resolutie van 128×220 pixels, een ingebouwde GC9A01-controller-IC, ondersteunt een 4-draads SPI-interface, een voedingsspanning (VDD) van 2,5V~3,3V, een helderheid van 300 cd/m² en een contrast van 800.
Een van de opvallende kenmerken van dit 1,08-inch TFT LCD-scherm is het ingebouwde IPS-paneel (In-Plane Switching). Deze technologie biedt een bredere kijkhoek van links: 80 / rechts: 80 / boven: 80 / onder: 80 graden (typisch), waardoor gebruikers vanuit alle hoeken kunnen genieten van heldere, levendige beelden. Of u nu video's bekijkt, foto's bekijkt of games speelt, het scherm garandeert een superieure kijkervaring.
De N108-1222TBBIG15-H13 is zeer geschikt voor toepassingen zoals wearables, huishoudelijke apparaten, videosystemen, medische instrumenten en slimme sloten. De bedrijfstemperatuur van deze module ligt tussen -20 ℃ en 70 ℃, en de opslagtemperatuur tussen -30 ℃ en 80 ℃.