| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 0,99 inch |
| Pixels | 40×160 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 6,095 × 24,385 mm |
| Paneelgrootte | 8,6 × 29,8 × 1,5 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65K |
| Helderheid | 300 (min) cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Pincode | 10 |
| Stuur-IC | GC9D01 |
| Type achtergrondverlichting | 1 chip-witte LED |
| Spanning | 2,4~3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 is een kleine 0,99-inch IPS breedbeeld TFT-LCD-displaymodule.
Dit kleine TFT-LCD-paneel heeft een resolutie van 40x160 pixels, een ingebouwde GC9D01-controller-IC, ondersteunt een 4-draads SPI-interface, een voedingsspanning (VDD) van 2,4V~3,3V, een modulehelderheid van 300 cd/m² en een contrast van 1000.
Deze module werkt in de directe schermmodus en het paneel maakt gebruik van breedbeeld IPS-technologie (In-plane Switching).
De kijkhoek is links: 85/rechts: 85/boven: 85/onder: 85 graden. Het IPS-paneel heeft een breed scala aan kijkhoeken, heldere kleuren en hoogwaardige, verzadigde en natuurlijke beelden.
Het is zeer geschikt voor toepassingen zoals draagbare apparaten, medische instrumenten en e-sigaretten.
De bedrijfstemperatuur van deze module ligt tussen -20 ℃ en 70 ℃, en de opslagtemperatuur tussen -30 ℃ en 80 ℃.