| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 1,33 inch |
| Pixels | 240×240 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 23,4 × 23,4 mm |
| Paneelgrootte | 26,16 × 29,22 × 1,5 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Pincode | 12 |
| Stuur-IC | ST7789V3 |
| Type achtergrondverlichting | 2 CHIP-WHITE LED |
| Spanning | 2,4~3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 is een TFT-LCD-module met een vierkant scherm van 1,33 inch diagonaal en een resolutie van 240x240 pixels.
Dit vierkante lcd-scherm maakt gebruik van een IPS-paneel, dat de volgende voordelen biedt: een hoger contrast, een volledig zwarte achtergrond wanneer het scherm of de pixels zijn uitgeschakeld, bredere kijkhoeken van 80° links / 80° rechts / 80° boven / 80° onder (typisch), een contrastverhouding van 800:1 (typische waarde), een helderheid van 350 cd/m² (typische waarde) en een ontspiegelend glazen oppervlak.
De module is voorzien van een ingebouwde ST7789V3 driver-IC die via SPI-interfaces kan communiceren.
De voedingsspanning van de LCM ligt tussen 2,4V en 3,3V, met een typische waarde van 2,8V. De displaymodule is geschikt voor compacte apparaten, wearables, domotica-producten, huishoudelijke apparaten, videosystemen, medische instrumenten, enz.
Het apparaat kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃ en opslagtemperaturen van -30℃ tot +80℃.
①Een diepgaand en volledig begrip van de uiteindelijke toepassingen;
②Kosten- en prestatievoordeelanalyse van verschillende schermtypen;
③Uitleg geven aan klanten en samenwerken om de meest geschikte displaytechnologie te bepalen;
④We werken aan continue verbeteringen op het gebied van procestechnologieën, productkwaliteit, kostenbesparing, levertijden, enzovoort.