| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 7,0 inch |
| Pixels | 800×480 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 153,84 × 85,632 mm |
| Paneelgrootte | 164,90 × 100 × 3,5 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 16,7 M |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | Parallelle 8-bits RGB |
| Pincode | 15 |
| Stuur-IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Type achtergrondverlichting | 27 CHIP-WHITE LED |
| Spanning | 3,0~3,6 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De B070TN333C-27A is een 7-inch TFT-LCD-displaymodule met een resolutie van 800x480 pixels. Dit displaypaneel heeft moduleafmetingen van 164,90 × 100 × 3,5 mm en een AA-formaat van 153,84 × 85,632 mm. De weergavemodus is normaal wit en de interface is RGB. Het display heeft 12 maanden garantie en is direct leverbaar. De module is voorzien van geïntegreerde driver-IC's EK9716BD4 en EK73002AB2. De voedingsspanning van de interface ligt tussen 3,0 V en 3,6 V. Het display kan worden gebruikt in diverse toepassingen, zoals autonavigatiesystemen, draagbare mediaspelers, industriële besturingssystemen, enzovoort. Deze TFT-module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃; de opslagtemperatuur ligt tussen -30℃ en +80℃.
Het B070TN333C-27A 7" TFT LCD-scherm ondersteunt CTP-technologie (Capacitive Touch Panel), wat zorgt voor een intuïtievere en responsievere gebruikersinterface in vergelijking met resistieve touchscreens. De capacitieve touchscreen-technologie is gebaseerd op het principe van het detecteren van veranderingen in de capaciteit op het oppervlak van het aanraakpaneel.
Het aanraakpaneel bestaat uit een transparante, geleidende laag bovenop het beeldscherm en een controller-IC die de veranderingen in de capaciteit detecteert die door aanraking worden veroorzaakt. Dit zorgt voor een nauwkeurigere en preciezere respons en een langere levensduur dan resistieve aanraakschermen.