| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 3,97 inch |
| Pixels | 480×800 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 51,84 × 86,40 mm |
| Paneelgrootte | 55,44 × 96,17 × 2,1 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | MIPI |
| Pincode | 15 |
| Stuur-IC | ST7701S |
| Type achtergrondverlichting | 8 chip-witte LED's |
| Spanning | 2,7~3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De TFT040B029-A0 is een 3,97-inch IPS TFT-LCD-schermmodule met een resolutie van 480 x 800 pixels.
De module ondersteunt de MIPI DSI seriële interface (2 lanes) en is voorzien van een IPS-paneel met de volgende voordelen: een bredere kijkhoek van 85° links / 85° rechts / 85° boven / 85° onder (typisch), een contrastverhouding van 800 (typische waarde), een helderheid van 350 cd/m² (typische waarde) en een antireflecterend oppervlak.
Dit 3,97-inch MIPI LCD-scherm werkt in portretmodus; het heeft een geïntegreerde driver-IC ST7701S op de module, met een voedingsspanningsbereik van 2,7V tot 3,3V.
Het paneel biedt een breed scala aan perspectieven, heldere kleuren en hoogwaardige beelden met een verzadigde natuur.
Het is uitermate geschikt voor kleine industriële apparatuur, veiligheidsbewakingssystemen, draagbare apparaten, dashcams en andere producttoepassingen.
Deze TFT-module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃; de opslagtemperatuur ligt tussen -30℃ en +80℃.