| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 3,97 inch |
| Pixels | 320×480 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 55,68 × 83,52 mm |
| Paneelgrootte | 60×92,25×2,2 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Helderheid | 400 (min) cd/m² |
| Interface | MCU |
| Pincode | 15 |
| Stuur-IC | ILI9488 |
| Type achtergrondverlichting | 8 chip-witte LED's |
| Spanning | 2,7~3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De TFT398B008 is een 3,98-inch TFT LCD-module met een IPS-paneel. Deze module is voorzien van een ILI9488 driver-IC die een MCU-interface ondersteunt.
Dit scherm in portretstand heeft een resolutie van 320×480 pixels, een helderheid van 400 cd/m² (typische waarde) en een contrast van 1200 (typische waarde).
Het IPS-paneel heeft als voordeel brede kijkhoeken van 89 graden links, 89 graden rechts, 89 graden boven en 89 graden onder (typisch).
Het paneel biedt een breed scala aan perspectieven, heldere kleuren en hoogwaardige beelden met een verzadigde natuur.
Het is uitermate geschikt voor toepassingen zoals medische instrumenten, draagbare apparaten en beveiligingssystemen.
De bedrijfstemperatuur van deze module ligt tussen -20 ℃ en 70 ℃, en de opslagtemperatuur tussen -30 ℃ en 80 ℃.