| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 4,30 inch |
| Pixels | 480×272 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 95,04 × 53,86 mm |
| Paneelgrootte | 67,30 × 105,6 × 3,0 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 262K |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Interface | RGB |
| Pincode | 15 |
| Stuur-IC | NV3047 |
| Type achtergrondverlichting | 7 CHIP-WHITE LED |
| Spanning | 3,0~3,6 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A is een 4,3 inch IPS TFT-LCD-scherm met een brede kijkhoek, een resolutie van 480x272 pixels, een ingebouwde NV3047-driver-IC en ondersteuning voor een 24-bits RGB-interface.
Deze IPS TFT-module heeft een helderheid van 300 cd/m² (typische waarde), een beeldverhouding van 16:9, een contrast van 1000 (typische waarde) en glanzend glas.
De 043B113C-07A maakt gebruik van IPS-paneeltechnologie (In-plane Switching) met de breedste kijkhoek, namelijk links: 85/rechts: 85/boven: 85/onder: 85 graden.
Het IPS-paneel heeft een brede kijkhoek, heldere kleuren en hoogwaardige, verzadigde en natuurlijke beelden.
De bedrijfstemperatuur van de module ligt tussen -20 ℃ en +70 ℃, en de opslagtemperatuur tussen -30 ℃ en +80 ℃.