| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Bwillekeurige naam | WISEVISION |
| Size | 00,85 inch |
| Pixels | 128×128 stippen |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (A).A) | 15,2064 x 15,2064 mm |
| Paneelgrootte | 17,58 x 20,82 x 1,5 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65K |
| Helderheid | 300 (min) cd/m² |
| Interface | SPI / MCU |
| Pincode | 12 |
| Stuur-IC | GC9107 |
| Type achtergrondverlichting | 1CHIP-WITTE LED |
| Spanning | 2.4~3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De N085-1212TBWIG42-H12 is een compacte 0,85-inch IPS breedbeeld TFT-LCD-displaymodule. Dit kleine TFT-LCD-paneel heeft een resolutie van 128x128 pixels, een ingebouwde GC9107-controller-IC, ondersteunt een 4-draads SPI-interface, een voedingsspanning (VDD) van 2,4V tot 3,3V, een helderheid van 300 cd/m² en een contrast van 1200.
Deze module werkt in de directe schermmodus en het paneel maakt gebruik van breedbeeld IPS-technologie (In-Plane Switching). De kijkhoek is 80° links, 80° rechts, 80° boven en 80° onder. Het IPS-paneel biedt een breed scala aan kijkhoeken, heldere kleuren en hoogwaardige, verzadigde en natuurlijke beelden. Het is zeer geschikt voor toepassingen zoals wearables en medische instrumenten. De bedrijfstemperatuur van deze module ligt tussen -20 °C en 70 °C, en de opslagtemperatuur tussen -30 °C en 80 °C.
De N085-1212TBWIG42-H12 is uitgerust met de geavanceerde GC9107 driver-IC, wat zorgt voor een soepele en responsieve werking. Dit garandeert dat uw content feilloos wordt weergegeven, zonder vertraging of vervorming. Of u nu video in hoge resolutie afspeelt of gedetailleerde afbeeldingen weergeeft, deze TFT-displaymodule kan het allemaal moeiteloos aan.