| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 0,71 inch |
| Pixels | 160×160 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 18×18 mm |
| Paneelgrootte | 20,12 × 22,3 × 1,81 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | RGB |
| Pincode | 12 |
| Stuur-IC | GC9D01 |
| Type achtergrondverlichting | 1 chip-witte LED |
| Spanning | 2,5~3,3 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 is een rond IPS TFT-LCD-scherm met een diameter van 0,71 inch en een resolutie van 160x160 pixels. Dit ronde TFT-scherm bestaat uit een IPS TFT-LCD-paneel met een GC9D01-driver-IC dat via een SPI-interface kan communiceren.
De N071-1616TBBIG01-H12 maakt gebruik van een IPS-paneel (In-plane Switching), dat als voordeel heeft een hoger contrast, een echt zwarte achtergrond wanneer het scherm of de pixels zijn uitgeschakeld en een bredere kijkhoek van 80° links / 80° rechts / 80° boven / 80° onder (typisch), een contrastverhouding van 1200:1 (typische waarde) en een helderheid van 350 cd/m².
De voedingsspanning van de LCM ligt tussen 2,4V en 3,3V, met een typische waarde van 2,8V. De displaymodule is geschikt voor compacte apparaten, wearables, domotica-producten, huishoudelijke apparaten, videosystemen, enz. De module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃ en opgeslagen worden bij temperaturen van -30℃ tot +80℃.