| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 1,47 inch |
| Pixels | 172×320 punten |
| Kijkrichting | IPS/Gratis |
| Actief gebied (AA) | 17,65 x 32,83 mm |
| Paneelgrootte | 19,75 x 36,86 x 1,56 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65 K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | QSP/MCU |
| Pincode | 8 |
| Stuur-IC | GC9307 |
| Type achtergrondverlichting | 3 witte LED's |
| Spanning | -0,3~4,6 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De N147-1732THWIG49-C08 is een 1,47-inch IPS TFT-LCD-scherm met een resolutie van 172*320 pixels. Het ondersteunt diverse interfaces zoals SPI, wat flexibiliteit biedt voor naadloze integratie in elk project. De helderheid van het scherm van 350 cd/m² zorgt voor heldere, levendige beelden, zelfs bij fel licht. De monitor maakt gebruik van de geavanceerde GC9307 driver-IC voor soepele en efficiënte prestaties.
De N147-1732THWIG49-C08 maakt gebruik van breedbeeld IPS-technologie (In-Plane Switching). Het kijkbereik is 80° links, 80° rechts, 80° boven en 80° onder. De contrastverhouding bedraagt 1500:1 en de beeldverhouding 3:4 (typische waarde). De voedingsspanning voor analoge signalen ligt tussen -0,3V en 4,6V (typische waarde is 2,8V). Het IPS-paneel biedt een breed kijkbereik, heldere kleuren en hoogwaardige, verzadigde en natuurlijke beelden. Deze TFT-LCD-module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃ en de opslagtemperatuur ligt tussen -30℃ en +80℃.