| Weergavetype | IPS-TFT-LCD |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 1,46 inch |
| Pixels | 80×160 punten |
| Kijkrichting | ALLE beoordelingen |
| Actief gebied (AA) | 16,18 × 32,35 mm |
| Paneelgrootte | 18,08 × 36,52 × 2,1 mm |
| Kleurencombinatie | RGB verticale streep |
| Kleur | 65 K |
| Helderheid | 350 (min) cd/m² |
| Interface | 4-lijns SPI |
| Pincode | 13 |
| Stuur-IC | GC9107 |
| Type achtergrondverlichting | 3 witte LED's |
| Spanning | -0,3~4,6 V |
| Gewicht | 1.1 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -30 ~ +80°C |
De N146-0816KTBPG41-H13 is een 1,46-inch IPS TFT-LCD-scherm met een resolutie van 80x160 pixels. Het ondersteunt diverse interfaces zoals SPI, MCU en RGB, wat flexibiliteit biedt voor naadloze integratie in elk project. De helderheid van het scherm van 350 cd/m² zorgt voor heldere, levendige beelden, zelfs bij fel licht. De monitor maakt gebruik van de geavanceerde GC9107 driver-IC voor soepele en efficiënte prestaties.
De N146-0816KTBPG41-H13 maakt gebruik van breedbeeld IPS-technologie (In-Plane Switching). Het kijkbereik is 80° links, 80° rechts, 80° boven en 80° onder. De contrastverhouding is 800:1 en de beeldverhouding 3:4 (typische waarde). De voedingsspanning voor analoge signalen ligt tussen -0,3V en 4,6V (typische waarde is 2,8V). Het IPS-paneel biedt een breed kijkbereik, heldere kleuren en hoogwaardige, verzadigde en natuurlijke beelden. Deze TFT-LCD-module kan functioneren bij temperaturen van -20℃ tot +70℃ en de opslagtemperatuur ligt tussen -30℃ en +80℃.