| Weergavetype | OLED |
| Merknaam | WISEVISION |
| Maat | 1,32 inch |
| Pixels | 128×96 punten |
| Weergavemodus | Passieve matrix |
| Actief gebied (AA) | 26,86 × 20,14 mm |
| Paneelgrootte | 32,5 × 29,2 × 1,61 mm |
| Kleur | Wit |
| Helderheid | 80 (min) cd/m² |
| Rijmethode | Externe levering |
| Interface | Parallel/I²C/4-draads SPI |
| Plicht | 1/96 |
| Pincode | 25 |
| Stuur-IC | SSD1327 |
| Spanning | 1,65-3,5 V |
| Gewicht | Nog te bepalen |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ~ +70 °C |
| Bewaartemperatuur | -40 ~ +85°C |
Maak kennis met de N132-2896GSWHG01-H25, een geavanceerde OLED-displaymodule met COG-structuur die een lichtgewicht ontwerp, een laag energieverbruik en een ultradun profiel combineert. Het scherm heeft een diagonaal van 1,32 inch en een pixelresolutie van 128 × 96 dots, wat zorgt voor heldere beelden in diverse toepassingen. De module heeft een compact formaat van 32,5 × 29,2 × 1,61 mm, waardoor hij ideaal is voor apparatuur met beperkte ruimte.
Een van de meest opvallende kenmerken van deze OLED-module is de uitstekende helderheid. Het scherm heeft een minimale helderheid van 100 cd/m², wat zorgt voor een uitstekende zichtbaarheid, zelfs in heldere omgevingen. Of u de module nu gebruikt voor instrumenten, huishoudelijke apparaten, kassasystemen, handinstrumenten, slimme technologie, medische instrumenten, enzovoort, de module biedt een heldere en levendige gebruikersinterface.
De N132-2896GSWHG01-H25 is ontworpen voor gebruik onder uiteenlopende omstandigheden en functioneert feilloos bij temperaturen van -40°C tot +70°C. Bovendien is het opslagtemperatuurbereik -40℃ tot +85℃, wat betrouwbare prestaties garandeert, zelfs in extreme omstandigheden. Dit maakt het apparaat geschikt voor toepassingen die stabiliteit en duurzaamheid vereisen, zodat u erop kunt vertrouwen dat uw apparatuur onder alle omstandigheden betrouwbaar werkt.
①Dun – geen achtergrondverlichting nodig, zelfemitterend;
②Brede kijkhoek: Vrije graden;
③Hoge helderheid: 100 cd/m²;
④Hoge contrastverhouding (donkere ruimte): 10000:1;
⑤Hoge reactiesnelheid (<2 μS);
⑥Breed bedrijfstemperatuurbereik
⑦Lager energieverbruik;